O nas

O nas

  • Pozycjonowanie

  • Strony www

  • Copywriting

  • Presell Page & Katalogowanie

  • Pakiet linków

Kim jesteśmy

Pierwsze kroki
Firma Activ Studio Pozycjonowania i Reklamy Artur Kuligowski działa na rynku w Polsce od września 2010 roku. Przez cały czas działalności siedziba firmy i biura znajdowały się w Bydgoszczy.

Profil działalności
Pierwszymi oferowanymi usługami było katalogowanie i dodawanie artykułów do presell page. Sprzedaż odbywała się głównie poprzez portal allegro.pl, a obecnie również i w głównej mierze sprzedajemy nasze usługi bezpośrednio klientom w biurze i zdalnie. Od 2011 roku zajmowaliśmy się pozycjonowaniem stron www kompleksowo. Stawialiśmy również pierwsze kroki w projektowaniu i tworzeniu stron www oraz copywritingu.

W 2014 roku poszerzyliśmy działalność o poligrafię – ulotki, plakaty, wizytówki, rollupy. Obecnie jesteśmy prężnie działającą firmą obsługującą codziennie setki klientów z Polski, ale także z inny Państw Europejskich i Ameryki. Nasze szeregi zasilają pracownicy z pasją i zaangażowaniem. Właściciel firmy jest z nią nieprzerwalnie związany od 2010 roku. Przez każdą gałąź profilu firmy przeszedł osobiście. Dziś w naszych szeregach pracują młodzi i zdolni copywriterzy, graficy i programiści.

Nasze doświadczenie

SEO - Pozycjonowanie stron www - 6 lat
Copywriting, content marketing, e - marketing - 5 lat
Strony internetowe i sklepy online - 4 lata
Poligrafia - wizytówki, ulotki, rollup'y - 3 lata

Nasz Zespół

Artur Kuligowski

Właściciel, Specjalista SEO, SEM

Monika Szwankowska

Specjalista ds. Reklamy i Marketingu

Lucyna Olszewska

Specjalista ds. Marketingu Internetowego i Społecznościowego
0
Pozycjonowanych fraz
0
Przepracowanych godzinych
0
Zadowolonych klientów

Co wyróżnia naszą pracę

1

Jakość

Rzetelne wykonywanie naszej pracy, poparte terminowością wykonywanych zleceń, a także komunikatywność i elastyczność w tworzeniu i realizowaniu projektów.

2

Efektywność

Powierzone nam cele wykonujemy z najwyższą starannością, aby przełożyć to na końcowy wynik wzrostu sprzedaży u klienta.

3

Kreatywność

Działamy w młodym, energicznym zespole, aktywnie słuchamy naszych klientów, dbamy o każdy detal realizowanych projektów, mamy masę pomysłów, które codziennie przekładamy na papier!

4

Innowacyjność

Na bieżąco śledzimy nowe trendy w każdej dostępnej nam dziedzinie. Bacznie obserwujemy zmiany algorytmu google, wdrażamy nowe pomysły i technologie budowy stron www.

Nasze projekty