O nas

Tam gdziedoświadczenie łączy się z pasją

Nasza firma nieprzerwanie od września 2010 roku zajmuje się marketingiem internetowym. Pierwsze usługi jakie wprowadziliśmy to katalogowanie oraz dodawanie artykułów do Presell page. Przez te lata zdobywaliśmy doświadczenie oraz ciągle odkrywaliśmy nowe możliwości reklamy w Internecie. Już po roku nasze usługi stałe się kompleksowe, bowiem zaczęliśmy tworzyć strony www, projektować je i stawialiśmy pierwsze kroki w copywritingu. Dziś ciągle się rozwijając, prężnie działamy, obsługując codziennie setki klientów nie tylko z Polski, ale z całej Europy, a nawet Ameryki.

Najważniejsi są ludzie

Siłą i podstawą naszej agencji są ludzie jacy ją tworzą. Nasz zespół tworzą młodzi, wykwalifikowani i pełni energii oraz zaangażowania copywrighterzy, graficy i programiści. Dbają o to, by spełnić wszystkie, nawet te najbardziej wymagające zadania, by nasi klienci mogli cieszyć się doskonałą promocją swojej strony.

Posiadamy nie tylko technologię, ale przede wszystkim wiedzę!

Na nasz sukces wpływa nie tylko odpowiednia technologia i najnowsze rozwiązania, ale także duża wiedza i kreatywność w wykonywaniu wszelkich działań promocyjnych. Świat zmienia się z dnia na dzień, a my staramy się nadążać za tymi zmianami, dlatego też proponujemy to coraz nowsze rozwiązania.

Jesteśmy najlepsi w SEO

W naszej pracy kierujemy się kilkoma cechami, które uważamy za niezbędne by stworzyć odpowiednią reklamę:

Jakość

przede wszystkim to rzetelne wykonywanie pracy. Ważne są dla nas wcześniej ustalone terminy, bowiem wiemy jak bardzo zależy wszystkim na czasie. Pamiętamy także, że nie mniej istotna jest komunikatywność oraz elastyczność podczas realizowania projektów.

Efektywność

nasze zadania wykonujemy z niezwykłą starannością, by nasi klienci mogli cieszyć się wysokim wzrostem sprzedaży. Wszelkie techniki pozwalają nam na pozycjonowanie stron, które cieszą się zwiększeniem widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania.

Kreatywność

dzięki młodemu i energicznemu zespołowi możemy dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Staramy się sprostać wszelkim zadaniom, proponując własne pomysły, ale także bierzemy pod uwagę zdanie klienta. Dbamy o każdy szczegół projektów, a wszystkie pomysły przekładamy od razu na papier.

Innowacyjność

Nieustannie śledzimy wszelkie nowości w każdej dziedzinie, przeglądamy portale społecznościowe by być bieżąco. Obserwujemy zmiany algorytmu Google, a także wszystkie pomysły wdrażamy w nasze projekty i tworzymy strony www, tak by stały się one nie tylko przyjazne wizualnie, ale też funkcjonalne.

Wybrane opinie naszych klientów

Kontakt

Zadzwoń do nas:

535 66 55 70


Mail:

biuro@seoactiv.pl
X